Як не треба робити логотипи

user warning: Unknown column 'source' in 'where clause' query: SELECT rid FROM path_redirect WHERE source = 'node/3178' AND language IN ('uk', '') ORDER BY language DESC, source DESC, rid DESC in /home/strng/public_html/sites/all/modules/path_redirect/path_redirect.module on line 384.
28 Жов, 14:13

 "Створіть логотип для бібліотеки.

2. З 1 до 20 листопада 2011 року надішліть вашу роботу на електронну скриньку konkurs.grani.t@gmail.com із приміткою «Логотип для дитячої бібліотеки». Вкажіть також своє ім’я та прізвище, адресу, телефон.

Переможця конкурсу обиратимуть працівники бібліотеки. Найкраща робота стане офіційним логотипом Центральної бібліотеки імені Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва, а також він отримає заохочувальний приз від видавництва «Грані-Т».

Кожну роботу, надіслану на цей конкурс, видавництво «Грані-Т» буде анонсувати в соціальних мережах з метою визначити переможця глядацьких симпатій. Автор логотипа, який отримає найбільшу кількість «лайків», отримає заохочувальний приз від видавництва. Розкажіть рідним, друзям, знайомим, колеґам про свою участь у конкурсі, щоб вони підтримали вас!"
звідси

* про це вже не раз казав, повторюся

  1. Логотип коштує суттєвих грошей.
  2. Якщо проводиться конкурс на логотип, призом мають бути гроші - суттєві гроші.
  3. Якщо проводиться конкурс на логотип, бодай з одного боку конкурсу мають стояти професіонали - або надіслані роботи оцінюють компетентні дизайнери, або конкурс проводиться серед компетентних дизайнерів. По обидва боки справи не можуть бути аматори.

Тут що пропонують. Нагородою за виконання роботи буде використання результатів роботи плюс "заохочувальний приз". Подаватимуться і судитимуть це люди, які не розуміються на тому, що намагаються робити (в разі сумнівів можна глянути на логотип "Граней-Т"). З боку видавництва, якому закортуло ще трохи піару це блюзнірство. Співчуваю бібліотеці.