Коли мене питають, чого я так мало роблю обкладинок

user warning: Unknown column 'source' in 'where clause' query: SELECT rid FROM path_redirect WHERE source = 'node/1242' AND language IN ('uk', '') ORDER BY language DESC, source DESC, rid DESC in /home/strng/public_html/sites/all/modules/path_redirect/path_redirect.module on line 384.
14 Травень, 13:38

 то я щоразу згадую про відповіді видавців на мої пропозиції. Частіше видавці їх іґнорують, часом я не надто коректно їх роблю. От вам найсвіжіший приклад. Є таке собі "Видавництво Жупанського". Книжки там виглядають отак:

І вирішив я їм написати.
Я:

"Дизайнер не потрібен?  А то ваші книжки нічого спільного з естетикою не мають.  Моє портфоліо."

Мені:

"Власне, звернення у подібному тоні межує з елементарною невихованістю. Але то таке - кожному своє. Щодо естетики оформлення книжок, то, вочевидь, у нас з Вами на це діаметрально протилежні погляди. Наприклад, Ваша одна з останніх робіт - книжка "Декамерон", на мою суб'єктивну думку також, м'яко кажучи, далека від естетичних ідеалів, як стосовно самої ідеї, так і її втілення. З усього вищесказаного випливає, що наше видавництво не потребує Ваших послуг." 

Так що таке. Згадується афоризм пані Симонової.
До речі, як повернуся, викладу Краєвського - відкинуті варіянти і прийняті. Мені дуже подобається, як все вийшло.